Spotkanie podsumowujące – zapraszamy!

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca pierwszego etapu naszych działań, związanych z tropieniem historii dawnych kin we Wrocławiu. To dobry moment, żeby zrobić pierwsze podsumowania, zebrać to, co udało się już zrealizować, a przede wszystkim – podzielić się tym podczas spotkania.

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące projekt, podczas którego podzielimy się wspomnieniami, które udało nam się zebrać.

Spotkanie odbędzie się 28 czerwca (piątek) o 17:00 w Infopunkcie Nadodrze na ul. Łokietka 5. W planach mamy prezentację filmowych map Śródmieścia, pokaz filmu podsumowującego projekt oraz wystawę pamiątek, związanych z kinem.

Wydarzenie jest otwarte, nie obowiązują na nie wcześniejsze zapisy.

Jeśli macie fotografie dawnych kin, stare bilety lub jakiekolwiek inne pamiątki – koniecznie zabierzcie je ze sobą. Będą mogły się stać na to jedno popołudnie częścią wystawy pamiątek kinowych.

Przypominamy, że projekt realizowany jest w ramach Edycji 19. Programu Współorganizacji Projektów Mikrogranty.

Mamy nadzieję, że nasza przygoda ze starymi kinami we Wrocławiu będzie się dalej rozwijać o nowe działania, wspomnienia i poznane osoby – bo to właśnie spotkania z ludźmi są dla nas najbardziej inspirującą częścią projektu.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s